Naše společnost

Společnost SENZOR Bohemia s.r.o. byla založena v roce 1997 a je tradičním výrobcem moderních automatických sanitárních zařízení na ovládání vody. Tato zařízení, která jsou vyvinutá a vyráběná ve firmě SENZOR, jsou nosným programem společnosti. Spojují progresivní a ekonomický optoelektronický princip činnosti s elegancí a komfortem.

Nyní Senzor Bohemia s.r.o. rozšiřuje svoje portfolium o nerezovou výrobu, WC kabinky a sanitární doplňky. V rámci nerezové výroby se zaměřujeme zejména na nerezové pracovní stoly, mycí stoly a dřezy, výlevky a průmyslové odvodnění (bodové vpusti, štěrbinové a krabicové žlaby, krycí rošty).

ASZ

Výrobky SENZORu v boji proti Legionell baterim

Bezdotykové armatury jsou obzvlášť vhodné na účinnou podporu boje proti legionelám. Jsou programovatelné, a tedy vhodné na realizaci speciálních funkcí, i automatických, tj. ovládatelných z nadřízeného centra.

Termická dezinfekce armatury musí umožňovat stav otevření pro cyklus termické dezinfekce a musí být odolné proti proplachové vodě a o teplotě vyšší než 70°C. Těmito požadavkům vyhovují sprchové armatury SABA R, SABA Q, SABA P s přemostěním termostatu BYPAS. Ovládání je možné dálkovým ovládačem anebo přes vyvedený bezpotenciální vstup, přičemž návrat do původního režimu je automatický po 10 minutách. Z bezpečnostních důvodů způsobuje jakékoliv zasnímání v dosahu snímače v období cyklu termické dezinfekce jeho okamžité přerušení. Podobné možnosti poskytuje stojánková baterie WBS, WBS P2, WBS P3, WBS Q4 ve zvláštním provedení s externím bezpotencionálním vstupem.

Hygienický proplach je funkce aktivovatelná dálkovým ovládačem u všech sprchových a umyvadlových baterií. Slouží k pravidelnému proplachování armatury, tj. odpuštění odstáté vody v potrubí, tím zhoršování podmínek pro růst bakterií.
Není to dezinfekce, ale účinně zabraňuje koncentraci legionell bakterií. Dálkovým ovládačem nebo prostřednictvím externího vstupu je možné nastavit různé parametry, např. proplach, trvání tečení vody.
Mikrofiltrace legionell bakterií je instalována ve sprchovém panelu SABA Q1.2.REXT.1FIL s dvojčinnou elektronikou, která využívá maximální účinnost filtru a řídí jeho činnost s ohledem na komfort uživatele.
Umožňuje kombinaci s hygienickým proplachem odstáté vody a proplachováním filtru. Nastavení parametrů je možné pomocí dálkového ovládače, resp. Externími vstupy.

Zařízení s kombinací EIB

Senzor vyrábí i některé výrobky podle standartu European Installation Bus, použitelných v systémech řízení budov.
Tato zařízení se vyznačují kromě autonomní funkce i schopností komunikovat s nadřazeným systémem podle speciálního protokolu. Dají se s nimi komfortně v daným systému ošetřit požadavky mikrobiologické hygieny.
V současnosti jsou to umyvadlové baterie WBS2 EIB a pisoárový splachovač APIS 4 EIB – na objednání, nejedná se o běžný produkt.

Pro bližší informace nebo pro tvorbu cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat. Váš tým Senzor Bohemia s.r.o.